Ikona prednačítania stránky.
Fotka pána farára Sabola s pánom primátorom Baranom
Fotka pána farára Sabola s pánom primátorom Baranom

Rozlúčka s naším pánom farárom Ľubošom Sabolom

V nedeľu 29. 6. 2025 sme sa na svätej omši o 10,30 hod. rozlúčili s naším pánom farárom Ľubošom Sabolom. Omša nebola len slávnostná, ale aj netradičná. Prišli sa rozlúčiť farníci v krojoch, betlehemci a zaznela aj vianočná pesnička.